матеріал: метал
довжина 441 мм (функціональна довжина 400 мм)
дві рукоятки
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.62 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176577888 |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Полірований нікель |






