Електроживлення від літієвої батарейки 6 В, тип CR-P2
LongLife battery батарейка
Термін служби батарейки: прибл. 7 років (150 включень в день)
Поворотний литий вилив 219 мм
Рукоятка вибору температури
З стопором при 38 ° C
Обмежувач повороту виливу 130 °,
можливість фіксації
7 попередньо встановлених режимів:
Автоматичний промив 1/3 дня
Залежно від часу або використанні
В режимі очищення
Автоматичне безпечне відключення води після 60 сек. безперервного користування
(Заводське налаштування)
Додаткові настройки пультом дистанційного управління:
Регулювання тривалості змиву
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
Активація термічної дезінфекції 3,5 - 11 хв
Багатоступінчастий покажчик стану батарейки
3 варіанти активації запуску
Аератор 9 л / хв
Приховані S-образні ексцентрики
Зворотній клапан
фільтри від бруду
Схвалено в СE
Клас шуму I по DIN 4109
GROHE TurboStat®
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
GROHE CoolTouch® суцільнометалевий корпуc
Тип товару: Термостатичний змішувач
Призначення: Для раковини, для раковини-чаші
Тип монтажу: На стіну
Вбудовувані елементи: Немає
Отвори для монтажу: Два отвори
Сфера застосування: Для громадських місць
Тип підводки: гнучка підводка
Винос виливу, см: 28.7
Вид виливу: Традиційний
Матеріал: Латунь
Витрата води, л / хв: 9
Поверхня: Глянцева
Стандарт підводки: 1/2
Оснащення: Аератор, елемент живлення
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Eurosmart CE
Стилістика дизайну: Сучасний стиль
Колір: Хром
Управління: Сенсорне
Обмеження витрати води: Є
Фільтрація води: Вбудований фільтр
Обертання виливу: Поворотний
Технології: GROHE CoolTouch, GROHE WaterSaving, GROHE SilkMove, GROHE Long-Life Shine
Обмежувач температури: Є
Захист від зворотного потоку: Є
Електроживлення: Від елемента живлення
Країна виробництва: Німеччина
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 4.25 кг |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Довжина упаковки | 419 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 224 мм |
| EAN | 4005176896682 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | З термостатом |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






