зі змішуванням
настінний монтаж
2 запірних клапана
Зворотній клапан
для використання з 36321000
забезпечує гідроізоляцію стінових конструкцій навколо прихованої частини
з ущільнюючою прокладкою
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.04 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176595400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan T |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Синій |






