для висотних конструкцій в приміщенні
оцинкований
35 x 35 mm
довжина профіля 5000 мм
вартість за 5 м
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.11 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 5000 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176935817 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






