Ця унікальна керамічна раковина GROHE Euro 100 ідеально спроектована і найкращим чином підійде для вашого способу життя. Вона поєднує в собі візуальний стиль і найсучасніші технології обробки поверхонь.
Вона має розміри 1000 х 460 мм і призначений для установки на тумбу. У глянсовому альпійському білому кольорі керамічна поверхня раковини була покращена завдяки інноваційному покриттю GROHE PureGuard, що забезпечує більшу гігієну і простоту очищення: поверхня занадто гладка щоб на ній міг затримуватися бруд, а антибактеріальні іони запобігають росту бактерій.
Колекція GROHE Euro Ceramic була розроблена для ідеальної сумісності зі змішувачами колекцій GROHE Eurostyle і Eurosmart для повної естетичної гармонії і високої продуктивності, що полегшує процес проектування.
1 отвір під змішувач
з переливом
1000 x 460 мм
для уставнокі на стільницю
санітарна кераміка
зносостійке покриття PureGuard і анти-бактеріальне глазурування
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 28.06 кг |
| Висота упаковки | 477 мм |
| Довжина упаковки | 1014 мм |
| Ширина упаковки | 171 мм |
| EAN | 4005176519178 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Раковина-стільниця |






