Із інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування і сервісного обслуговування
із адаптером 100-230 В перем. струму, 50-60 Гц, 6 В пост. струму
GROHE WaterSaving аератор 5.7 л/хв
зворотній клапан
фільтри для затримання бруду
із вбудованим соленоїдним клапаном
регульований обмежувач температури
система швидкого монтажу
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
термічна дезінфекція
режим миття
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36 407
схвалено CE
клас шуму I відповідно до DIN 4109
тип захисту змішувача IP 59K
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.63 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176305764 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






