Насолоджуйтесь комфортом та естетикою сучасної елегантності з підвісною раковиною GROHE Euro Ceramic. Конструкція виробу, в основі будови якої переважають плавні лінії і заокруглені краї, володіє магією легкості й вишуканою лаконічністю. Дане поєднання дозволить створити ідеальну атмосферу затишку та невимушеності у вашій ванній кімнаті.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 595 x 482 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- можлива комбінація з напівп'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39201000) або п'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39202000) – докуповуються окремо
- опція: GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 20 кг |
| Висота упаковки | 525 мм |
| Довжина упаковки | 636 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176407239 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | В`єтнам |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






