Актуальне стильове рішення, витончена форма та бездоганна якість виконання рушникотримача GROHE Selection роблять його чудовим естетичним і функціональним атрибутом, який вдало доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
Дана модель виконана з першокласного металу із застосуванням унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, завдяки якому можна істотно продовжити термін експлуатації виробу і полегшити процес догляду за ним.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 800 мм
- відстань між кріпленнями: 681 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 875 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176577642 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






