Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Selection у кольорі «фантомний чорний» представлений стильним циліндричним силуетом, який ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
Цей сантехнічний аксесуар виконаний із високоякісного матового скла та міцного металу й має стійке до появи подряпин покриття GROHE Long-Life Shine®.
- колір: фантомний чорний
- поверхня металевих частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.77 кг |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| EAN | 4005176782435 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






