Тримач туалетного паперу GROHE Selection Cube — це чудовий завершальний штрих в дизайні інтер'єру сучасного санвузла. Створений з урахуванням останніх актуальних тенденцій і з використанням тільки самих високоякісних матеріалів, він прекрасно впорається з роллю естетичного і функціонального доповнення вашої ідеальної вбиральні.
Представлена модель відрізняється наявністю унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine® і передбаченої системи швидкого монтажу, що забезпечує легку і надійну фіксацію виробу для його подальшої комфортної експлуатації.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- тримач з кришкою
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.7 кг |
| Висота упаковки | 58 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176347870 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






