Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Start у чорному матовому виконанні підкорить вас еталонним поєднанням візуальної досконалості та бездоганної функціональності.
Цей аксесуар виконаний з комбінації двох матеріалів — скла та металу — і має унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, яке дозволить зберегти первозданну красу виробу на довгі роки користування.
- колір: чорний
- поверхня металевих частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE QuickGlue A1 (41127000) – докуповується окремо
- запасна монтажна пластина GROHE (40917000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.05 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176782114 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






