настінне підключення 1/2 дюйма
вихід 1/2 дюйма
вентиль
металева рукоятка
маркування нейтральна
металеві різьбові розетки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.38 кг |
| Висота упаковки | 42 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 94 мм |
| EAN | 4005176909689 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Eurocube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






