Кожен кухонний аксесуар має своє функціональне призначення і вкрай необхідний для комфортного виконання щоденних побутових завдань, одне з яких — миття посуду. Дозатор миючого засобу в даному випадку грає роль допоміжного інструмента, який здійснює подачу необхідної кількості рідини для її подальшого застосування в процесі миття і чищення кухонного начиння. Найчастіше даний девайс можна зустріти у варіації переносної колби з натискним носиком-дозатором. Німецька компанія GROHE пропонує нам більш зручний і практичний варіант у вигляді диспансера вбудованого монтажу GROHE Cosmopolitan.
- колір: темний графіт
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176489396 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний |






