Стильний і ідеальний для зберігання ваших рушників! За допомогою тримача рушників GROHE Start Cube легко встановити крутий аксесуар, який справді змінить ванну кімнату. Елегантний і виготовлений з найкращих матеріалів, він має дві поворотні штанги і ідеально підходить до будь-якого дизайну ванної кімнати. А завдяки прихованому кріпленню виглядає по-справжньому професійно. Довговічне покриття GROHE Long-Life Shine легко миється і блищить роками. Але не забувайте, як легко його встановити за допомогою гвинтів і дюбелів, які входять у комплект. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як вішалка для рушників, гачок для халатів, кільце для рушників, тримач для туалетного паперу і кутовий кошик для душу.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.56 кг |
| Висота упаковки | 460 мм |
| Довжина упаковки | 75 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 77 мм |
| EAN | 4005176753527 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






