Eurosmart Cosmopolitan E Інфрачервона електроніка для раковини 1/2 зі змішуванням та з регульованим обмежувачем температури
з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для
моніторингу, настройки та сервісного обслуговування
6V літієва батарейка, тип CR-P2
Термін служби батарейки: прибл. 7 років (150 включень в день)
GROHE WaterSaving 5,7 л / хв
гнучка підводка
oбратний клапан
грязеулавлівающіе фільтри
з вбудованим електромагнітним клапаном
зовнішня батарея
система швидкого монтажу
багатоступінчастий покажчик стану
батарейки
7 попередньо встановлених режимів:
- автоматичний змив
- термічна дезінфекція
- миючий режим
додаткові функції і точні налаштування за допомогою
пульта дистанційного керування 36 407
Схвалено в СE
клас шуму I по DIN 4109
тип захисту змішувача IP 59K
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.66 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176305771 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






