метал
різьбове з'єднання 1/2 дюйма
Grandera розетка
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
підходить для всіх верхніх душів Grandera
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.85 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176932878 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | |






