Лаконічність, витонченість і практичність рушникотримача GROHE Essentials Cube створюють воістину прекрасний візуальний і функціональний баланс, який не залишить байдужими справжніх цінителів естетики мінімалізму і всепоглинаючого комфорту.
Даний аксесуар володіє бездоганним довговічним покриттям GROHE Long-Life Shine® і простою системою монтажу, яка дозволяє беcпроблемно і міцно зафіксувати виріб для його подальшого безпечного використання.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 600 мм
- відстань між кріпленнями: 558 мм
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176636592 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






