Цікаві комбінації і рішення, що виникають у силу необхідності грамотної організації простору невеликих ванних кімнат з розміщенням усіх необхідних предметів щоденного користування, здатні створити неймовірний сучасний інтер'єр, що відповідатиме всім параметрам креативного стилю і функціональності.
Раковина — це стандартний елемент базової комплектації санвузла, який навіть в маленькому просторі повинен бути досить практичним і візуально привабливим. У якості альтернативи габаритним моделям, які нераціональні для розміщення в умовах відсутності достатнього місця, компанія GROHE пропонує вашій увазі міні-варіант у вигляді дивовижного рукомийника колекції GROHE Euro Ceramic.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 370 x 180 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- опція: GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 5.7 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упаковки | 195 мм |
| EAN | 4005176390104 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | В`єтнам |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






