Дизайн підвісної раковини GROHE Essence Ceramic був створений з думкою про єднання людини з природою. Гармонійна комбінація лаконічних ліній і округлих форм наповнить інтер'єр вашої ванної кімнати легкістю та невимушеністю, позитивно впливаючи на емоційний стан людини під час прийняття водних процедур.
Не менш комфортні відчуття очікують володаря цієї дивовижної моделі в процесі догляду за нею, чому посприяє унікальне антибактеріальне покриття GROHE PureGuard®.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 700 x 485 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом (розташований на протилежному боці від змішувача)
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
- можлива комбінація з напівп'єдесталом GROHE Essence Ceramic (39570000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 18.5 кг |
| Висота упаковки | 500 мм |
| Довжина упаковки | 712 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| EAN | 4005176485602 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






