для раковин із переливом
для заміни верхньої частини штокового донного клапана
поверхня темний графіт матовий
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.32 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176491696 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Донний клапан |
| Тип Монтажу | |






