для душу
з вбудованим попередньо налаштованим термостатичним змішувачем
підходить для інфрачервоного набору 36415000 та 36463000
2 запірних клапана
зворотні клапани з фільтрами
з'єднувальний кожух для підключення електроживлення
з трансформатором 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц, 6,75 В постійного струму
забезпечує гідроізоляцію стінових конструкцій навколо прихованої частини
з ущільнюючою прокладкою
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.72 кг |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176595394 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |






