матеріал: метал
654 мм (функціональна довжина 600 мм)
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
підходить для накручування (включаючи саморізи і дюбелі) або склеювання (клей 40 915 000 продається окремо)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.68 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 665 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176429859 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






