Дозатор прихованого монтажу GROHE Cosmopolitan — це чудове рішення для доповнення інтер'єру сучасної кухні. Дана модель припаде до смаку любителям мінімалізму, оскільки її конструкція дозволить заощадити простір робочої поверхні і значно поліпшить естетичний вигляд кухонного приміщення.
- колір: холодний світанок
- поверхня: матова
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176489426 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






