Фільтр середнього розміру на 1500-літрів GROHE Blue перетворить звичайну воду в воду преміум якості. Проходячи через 5 ступенів фільтрації вода пом'якшується і набуває прекрасний смак.
Небажані субстанції, важкі метали фільтруються і знижується рівень вапна, роблячи воду по справжньому смачною. Картридж фільтра легко замінити без ключа, просто відкрутіть старий картридж і вкрутіть новий, і ваш фільтр знову готовий до роботи.
BWT фільтр для GROHE Blue
5-ступінчастий фільтр
підходить для GROHE Blue Home
для GROHE Blue Professional і GROHE Blue Pure
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.14 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 405 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4005176984075 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | Аксесуар |






