Запасна голівка йоржика GROHE Selection Cube (40870000) прекрасно підійде для заміни старої зношеної щітки туалетного гарнітура GROHE Selection Cube (40857000). Даний комплектуючий елемент володіє досить простим і в той же час зручним механізмом кріплення, який сприяє легкій та надійній фіксації виробу безпосередньо до рукоятки йоржика.
- колір: білий
- підходить для туалетного гарнітура з йоржиком GROHE Selection Cube (40857000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Висота упаковки | 112 мм |
| Довжина упаковки | 69 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 69 мм |
| EAN | 4005176407840 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |






