2 обсяги змиву або переривання змиву старт/стоп
для пневматичного змивного клапана
горизонтальний монтаж
156 x 197 мм
з ABS
GROHE Long-Life Shine хромоване матове покриття поверхні
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшенні витрати води
для Rapid SL і Uniset зі змивним бачком GD 2
для установки на Rapid SLX необхідно замовити ревізійний короб 66791000 (купується окремо)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки горизонтальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 168 мм |
| EAN | 4005176876721 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Arena Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром матовый |
| Призначення | Для унітазу |






