Підвісна раковина GROHE Cube Ceramic — ідеальна модель для створення інтер'єру ванної кімнати, концепція якого полягає у використанні основних принципів мінімалізму.
Дивовижне інноваційне покриття GROHE PureGuard®, яким володіє даний виріб, направлено на підтримку чистоти поверхні чаші раковини й спрощення процесу догляду за нею.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 600 x 490 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 17.22 кг |
| Висота упаковки | 504 мм |
| Довжина упаковки | 615 мм |
| Ширина упаковки | 157 мм |
| EAN | 4005176438370 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






