Підключення для душового шланга колекції GROHE Grandera — це бездоганне поєднання оригінальної колірної гами, елегантного силуету і розкішного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, яке захоплює своєю неймовірною красою та відмінними експлуатаційними характеристиками.
- колір: хром/золото
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- зовнішня різьба 1/2"
- захист від зворотного потоку води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.15 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 168 мм |
| Ширина упаковки | 118 мм |
| EAN | 4005176931161 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | |






