Рушникотримач GROHE Essentials Cube — втілення лаконічного та функціонального дизайну, який додасть інтер'єру вашої ванної кімнати максимальний комфорт і зручність, дозволяючи поринути в неповторну атмосферу всепоглинаючого затишку.
Представлений аксесуар відрізняється наявністю неймовірного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® і продуманої системи монтажу, завдяки якій фіксація виробу не займе багато часу і не зажадає особливих зусиль.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 600 мм
- відстань між кріпленнями: 558 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.55 кг |
| Висота упаковки | 625 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 58 мм |
| EAN | 4005176324437 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






