матеріал: скло / метал
настінний монтаж
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.3 кг |
| Висота упаковки | 388 мм |
| Довжина упаковки | 208 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 127 мм |
| EAN | 4005176636165 |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






