з інфрачервоним датчиком і модулем Bluetooth для двобічного зв'язку для моніторингу, налаштування та обслуговування
з адаптером 100-240 V змінного струму, 50-60 Hz, 6,75 V постійного струму
система швидкого монтажу
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5,7 л / хв
зовнішній електромагнітний клапан
фільтр від бруду
з Bluetooth 4.0 * для бездротової передачі даних
для пристроїв з операційними системами Apple ** і Android
bluetooth-діапазон (10 м) варіюється в залежності від використовуваних для стін матеріалів і товщини стін між передавачем і приймачем
моніторинг
захищене з'єднання з пультом
відображення всіх Bluetooth продуктів в зоні дії через додаток
автоматична промивка та індикація останньої промивки
статистика експлуатації день / 30 днів
цикли термічної дезінфекції та індикація останньої промивки
конфігурація
зона виявлення і затримка відключення
- термічна дезінфекція
- автоматичний змив
- миючий режим
2 таймера on / off
можливість присвоєння імені
сервісне обслуговування
можливо зберігати і розсилати до 3 профілів
- повернення до заводських або призначеним для користувача налаштувань
- обслуговування апаратне або за допомогою програмного забезпечення
Схвалено в СE
клас шуму I по DIN 4109
тип захисту змішувача IP 59K
Мобільних пристроїв та GROHE IR Remote App *** не входить в комплект поставки і замовляється окремо через уповноваженого Apple / iTunes або Google Play
* The Bluetooth торгова марка і логотип, зарегестірірованние Bluetooth SIG, Inc. і може бути використано з продукцією GROHE AG. За використання інших торгових марок GROHE AG відповідальності не несе
** Apple, логотип Apple, iPod, iPod Touch, iPhone і iTunes торгові марки Apple Inc., зареєстровані в США та інших країнах. Apple не несе відповідальності за функціонування та сумісність з іншими пристроями.
*** Доступно в iTunes або Google Play
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.36 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| EAN | 4005176320538 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Euroeco Cosmopolitain E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






