Неймовірно стильна матова склянка з настінним металевим тримачем GROHE Allure Brilliant — це стовідсотково вдале рішення для зручного, доступного і в той же час гігієнічного зберігання зубних щіток. Виконаний в актуальному дизайні, який зачаровує своєю лаконічною естетикою, даний аксесуар стане ідеальним завершальним акцентом інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Крім прекрасної візуальної складової, представлена модель наділена бездоганними експлуатаційними характеристиками, в числі яких — унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, що сприяє збереженню презентабельного зовнішнього вигляду виробу на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.95 кг |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 240 мм |
| EAN | 4005176899256 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






