Для створення стильного і в той же час практичного інтер'єру сучасної ванної кімнати компанія GROHE пропонує вашій увазі абсолютно бездоганний рушникотримач колекції GROHE Selection, універсальність застосування якого дозволяє використовувати його як в якості самостійного сантехнічного аксесуара, так і в комбінації зі скляною душовою поличкою GROHE Selection (41057000).
Дана модель виконана з високоякісного металу і володіє унікальним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, а також неймовірно простою та зрозумілою системою швидкого монтажу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 600 мм
- відстань між кріпленнями: 481 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- може використовуватися як тримач полички для душу GROHE Selection (41057000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.83 кг |
| Висота упаковки | 47 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу,Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 97 мм |
| EAN | 4005176577529 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






