Тримач туалетного паперу GROHE Essentials Cube — володар надзвичайно привабливого кубічного дизайну, актуального колірного рішення і прекрасних експлуатаційних характеристик. Такий чудовий як візуально, так і функціонально аксесуар стане стильним акцентом інтер'єру будь-якої ванної кімнати і додасть йому неповторну атмосферу вишуканості та комфорту.
Представлений виріб відрізняється наявністю незрівнянного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® і неймовірно простої системи монтажу, яка сприяє швидкій та надійної фіксації тримача для його подальшого зручного використання.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.32 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176636639 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






