Рушникотримач GROHE Essentials — це прекрасне поєднання бездоганного стилю і чудової функціональності. Ефектне колірне рішення даної моделі вигідно підкреслює її лаконічний дизайн, створюючи ідеальну візуальну композицію, яка, безсумнівно, припаде до смаку цінителям естетики сучасного мінімалізму і експлуатаційної практичності.
Володарі даного аксесуара зможуть безперешкодно насолоджуватися його дивовижною красою і сяйвом завдяки унікальному зносостійкому покриттю GROHE Long-Life Shine®, в якому він виконаний.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 504 мм
- відстань між кріпленнями: 450 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.62 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176429996 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






