з адаптером 100-230 V змінного струму, 50-60 Hz, 6 V постійного струму
для прихованого монтажу
фронтальна панель 156 х 197 мм
інфрачервоне управління
магнітний клапан
7 попередньо встановлених режимів:
- автоматичний змив
- миючий режим
попередня промивка
вкл / викл додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
регульований змив (3-9 л) вручну або за допомогою пульта управління
Схвалено в СE
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.36 кг |
| Висота упаковки | 68 мм |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки горизонтальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 191 мм |
| EAN | 4005176929564 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Tectron Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для унітазу |






