звукоізоляційне підключення 1/2 дюйма
захист від вандалізму
оцинкований
кріплення для профілю
Ширина 245 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.38 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176936043 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






