Настінний тримач для ручного душу GROHE Allure Brilliant захоплює своїм неймовірно стильним дизайном, виразною лаконічністю і чудовою практичністю, яку забезпечує унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®. Володіючи такими прекрасними візуальними і функціональними характеристиками, дане пристосування стане вдалим доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- без регулювання
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.23 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 75 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176908439 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






