метал
221х221 мм
З кульовим шарніром
Кут повороту ± 15 °
Різьбове з'єднання 1/2
GROHE DreamSpray® чудовий потік води
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
З системою SpeedClean проти вапняних відкладень
Може використовуватися з проточним водонагрівачем
Мінімальний тиск 1,0 бар
Тип товару: верхній душ
Монтаж: Вбудований
Поверхня: глянцева
Діаметр верхнього душа, см: 22.1
Кількість режимів струменя душа: Один
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Rainshower Grandera
Стилістика дизайну: сучасний стиль
Колір: хром
Матеріал: латунь
Технології: GROHE DreamSpray, GROHE WaterSaving, GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.21 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упаковки | 255 мм |
| EAN | 4005176932793 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Rainshower Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |






