Дизайн, в якому сплетені сучасний шик і природна естетика. Саме так можна описати візуальну привабливість накладної раковини GROHE Essence Ceramic. Дана модель — чудове доповнення для ванної кімнати, концепція якої полягає в гармонійному поєднанні актуального зовнішнього вигляду та відмінної функціональності.
Поліпшені антибактеріальні й брудовідштовхуючі властивості, якими володіє унікальне покриття GROHE PureGuard®, дозволяють із застосуванням мінімуму зусиль підтримувати ідеальну чистоту та гігієну виробу.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 450 x 450 мм
- накладна на стільницю
- без отворів під змушувач
- без переливу
- з керамічним зливним гарнітуром, кришка знімна
- без функції перекривання води
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 9.8 кг |
| Висота упаковки | 457 мм |
| Довжина упаковки | 537 мм |
| Ширина упаковки | 107 мм |
| EAN | 4005176566509 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






