Підключення 1/2 дюйма
Виконання для громадських приміщень
З клавішею управління і відвідним штуцером
Мінімальний тиск 0,5 бар
Максимальний тиск 10 бар
Установка при проточному тиску від 0,5 бар
З вбудованим запорним клапаном
Регулятор потоку змиву
протестований
Регульований об'єм змиву 1,0 - 4.0 л
з латуні
З насувної розеткою
Змивна трубка 200 мм
внутрішнє з'єднання
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.97 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 127 мм |
| EAN | 4005176837951 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Rondo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Метал |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






