Стильна, проста в установці та довговічна подвійна рушникосушка GROHE Start Cube — це чудовий спосіб швидко оновити вашу ванну кімнату. Виготовлена з найкращих матеріалів, вона доповнить будь-яку сучасну ванну кімнату. А завдяки прихованому кріпленню вона виглядає справді професійно. Подвійна вішалка для рушників довжиною 600 мм має міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко чистити, а виблискує воно протягом усього терміну використання. Але не забувайте, як легко її встановити за допомогою гвинтів і дюбелів, які входять у комплект. А якщо ви хочете створити ідеальну ванну кімнату, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників і кутовий кошик для душу.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.07 кг |
| Висота упаковки | 675 мм |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 77 мм |
| EAN | 4005176753800 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






