Комплект верхньої монтажної частини для Rapido U або Rapido UMB
Електроживлення від літієвої батареї 6 V, тип CR-P2
Мінімальний тиск 0,5 бар
Оперативний тиск максимум 10 бар
CE-затверджено
Інфрачервоне керування
LongLife батарейка
Строк служби батареї: прибл. 7 років (150 включень на день)
7 встановлених режимів:
Автоматичний промив 1/3 дні
Залежно від часу або використання
У режимі очищення
Додаткові налаштування пультом дистанційного управління:
Регульований час змиву, що налаштовується вручну або за допомогою пульта керування
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
Картридж із соленоїдним клапаном та фільтром від бруду
Панель фронтальна 116х144 мм
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.77 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| EAN | 4005176929557 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Tectron Surf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






