Стильний і напрочуд простий у встановленні! Цей настінний тримач для запасного рулону туалетного паперу GROHE Start миттєво додає стилю та зручності! Цей тримач, розроблений у Німеччині, ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати. Приховане кріплення створює по-справжньому професійний вигляд. Довговічне покриття GROHE Long-Life Shine легко миється і виблискує довгі роки. Але не забувайте, як легко його встановити! Його можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників або вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176782848 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






