Чарівна форма підвісної раковини GROHE Euro Ceramic з переважанням плавних ліній і заокруглених країв — уособлення сучасної елегантності й функціональної краси. Виріб, в якому ідеально все — від дивовижного білосніжного кольору до чудових експлуатаційних характеристик.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 650 x 514 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- можлива комбінація з напівп'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39201000) або п'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39202000) – докуповуються окремо
- опція: GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 22 кг |
| Висота упаковки | 550 мм |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176407116 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | В`єтнам |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






