Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Selection Cube — це ваш стильний, практичний і надійний помічник в підтримці ідеальної чистоти на внутрішній поверхні чаші унітаза. Володіючи ефектним лаконічним дизайном і прекрасними експлуатаційними характеристиками, він стане вдалим візуальним і функціональним доповненням сучасного інтер'єру санвузла.
Бездоганна якість виконання даного аксесуара в поєднанні з його унікальним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® — гарантія тривалого терміну служби виробу і абсолютної простоти догляду за ним.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.16 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4005176378393 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром, Матове скло |






