настінний монтаж
без блоку прихованого монтажу
комплект верхньої монтажної частини для
23 200 000
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5.0 л/хв обмежувач витрати води
вилив із вбудованим аератором
міжосьова відстань 110 мм
виступ 161 мм
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.55 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176898822 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






