матеріал: метал
підходить для:
- склянки (40 372 001)
- мильниці (40 368 001)
- дозатора рідкого мила (40 394 001)
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.3 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для мильниці,Тримач для склянки чи мильниці,Тримач для склянки |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176636554 |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






