Тримач туалетного паперу GROHE Essentials — лаконічний і функціональний. Дизайн і конструкція даного виробу розроблені з особливою ретельністю і з турботою про ваш комфорт під час користування санвузлом.
Прекрасні експлуатаційні характеристики у вигляді довговічного покриття GROHE Long-Life Shine® і продуманої системи монтажу GROHE GlueFix® дозволять вам гідно оцінити високу якість і практичність продукції GROHE.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.37 кг |
| Висота упаковки | 131 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 88 мм |
| EAN | 4005176429767 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






