Рушникотримач GROHE Essentials — це втілення сучасного мінімалізму, основними параметрами якого є лаконічність, простота і виразність. Чисті лінії виробу, ефектно доповнені нестандартним колірним рішенням, створюють чудову дизайнерську композицію, яка додасть інтер'єру вашої ванної кімнати неповторну чарівність і стилістичний акцент.
Даний аксесуар вирізняється наявністю унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, яке збереже його безумовну красу і презентабельність на довгі роки користування.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 854 мм
- відстань між кріпленнями: 800 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.81 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 750 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176430015 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






